x
NederlandsFrançais
nl
Nieuws20.02.2025

Welkom Hanne!

Dag Hanne, welkom bij Stroomop!


Kan je wat meer vertellen over jezelf?
Ik ben 33 jaar en samen met mijn vriend Klaas en onze hond Phara wonen we in het pittoreske Izegem 😊 Naast boeken lezen ben ik ook graag actief bezig, zo ga ik wekelijks zwemmen, doe ik aan pilates en gaan we graag kamperen in onze vrije tijd. We zijn ook sociale beestjes. Onze vrienden weten dat onze achterdeur steeds open staat voor hen en spontane bezoekjes vind ik dan ook heel fijn!

Hoe ben je bij Stroomop terechtgekomen?
Ik was al eventjes aan het uitkijken naar een nieuwe uitdaging en zag de vacature van Stroomop online al passeren. Het leek me een leuke job, maar ik was bang dat mijn kennis van het Frans te beperkt ging zijn. Een goede vriend van ons, Lucas (Zuderwind), stuurde mij de vacature ook nog eens door en ik besliste om toch te solliciteren! Met succes dus!

Wat zijn je taken?
Hoofdzakelijk verwerk ik de inkomende bestellingen van de kachels en wisselstukken van RIKA. Ook zaken als garantie en logistiek behoren tot mijn takenpakket.

Op dit moment is het takenpakket iets groter, aangezien mijn dichtste collega hier tijdelijk niet is. Sanne maakt de kachels klaar voor vertrek en maakt pakjes voor de wisselstukken. Tijdens haar zwangerschapsverlof sprongen alle collega's in en helpt iedereen mee in het magazijn, ik dus ook! Het is wel fijn om die variatie te hebben. De ene dag help ik mee een camion lossen en de andere dag zit ik aan de computer. Ik kijk er wel naar uit om een 'tandem' te vormen met Sanne. Binnenkort komt ze terug en zullen wij een goed team vormen!

Hoe heb je je eerste weken hier al ervaren?
Het is nu mijn derde week hier en ik begin me al thuis te voelen. Ik ben begonnen in de drukste periode van het jaar, maar toch ervaar ik hier geen stress. Alle collega's zijn zeer open en behulpzaam. Ik vind het ook heel leuk dat hier een zeer horizontale bedrijfscultuur heerst. Niemand is hier méér dan een ander en dat is heel fijn.

Vooraleer ik echt begon, werd ik al uitgenodigd op de nieuwjaarsreceptie. Een ideale manier om alle collega's te leren kennen. Het zijn stuk voor stuk allemaal 'warme' mensen. Dat klinkt misschien nogal cliché in de verwarmingssector, maar het is écht waar!

We wensen je veel succes en plezier in je nieuwe functie, Hanne!